• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
 • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Garmin VIVOFIT 3

GARMIN 010-01608-30
Värvus: Style Gabrielle
132.05 € 139.00 €
Sinu võit: 6.95 €

Valitud toode:

Toode on laos!

Aktiivsuse jälgija kus on  Garmin Move IQ ™ automaatne liikumise tuvastaja

 •   1-aastane aku kestvus
 •   Loeb samme, kaloreid, vahemaad, aktiivse tegevuse aega¹ ning kellaaega taustvalgustusega ekraanil, lisaks jälgib und
 •   Move IQ liikumise tuvastaja salvestab automaatselt päevase aktiivsuse, et hiljem seda analüüsida Garmin Connect™ keskkonnas
 •   Hoiab sind liikvel indikaator- ja helisignaaliga
 •   Automaatselt sünkroniseerib² Garmin Connect’ga, et salvestada ja jagada sinu arenemise kulgu

Teab sinu liikuvust

Garmin Move IQ™ liikumise tuvastajaga vívofit 3 suudab hallata erinevaid tegevusi nagu käimine, jooksmine, rattasõit ja ujumine. Pole vaja kella uuele tegevusele seadistada, vívofit 3 tunnetab muutused su liikumises ning salvestab su tegevuse ise Garmin Connect-is. Sisene Garmin Connect™-i telefonis või arvutis, et vaadata oma toiminguid detailsemalt, esita väljakutseid ja võistle teiste kasutajatega.

Näitab kellaaega ja aega mil pead end liigutama

Me teame, et liikuda tuleks kogu aeg, kuid vahel see siiski ununeb. Õnneks Vívofit 3 ei unusta ning jälgib su liikumist või jõudeolekut kogu aeg. Seega kui kaotad ajataju ja unustad end istuma, annab Vívofit 3 õrna signaaliga märku ühe tunni pärast pela liikumata olekut. Ning iga 15 minuti tagant pikeneb punane vööt ekraanil, mille saad kustutada mõneminutilise käimisega.

24/7 kantav

Vívofit 3 jälgib sind 24/7 tänu ühe aasta kestvale patareile. Jälgib su puhkamist une ajal.Ta on veekindel, et saaksid ujuda ja dušši all käia. Lisavarustusena on saadaval erinevat värvi ja stiili rihmasid, et kell saaks sulanduda sinu rõivastusega.

vívofit 3 Style Collection bands

Stiilne ja funktsionaalne

Funktsionaalsus ei tähenda stiili ohverdamist. Gabrielle and Alexandra stiilsed rihmad tagavad naiseliku ja šiki ansambli igas olukorras. Erikujuga ja -värviga rihmad sobituvad igasuguse stiili ja maneeriga. Rihmade vahetamine on lihtsam kui ümberriietumine - võta Vívofit 3 moodul ühest rihmast välja ja paigalda teise. Nii lahendad kõik olukorrad muretsemata.

vívofit 3 Jonathan Adler + Garmin bands

Jonathan Adler + Garmin

Uhkelda oma moetajuga kandes Jonathan Adler + Garmini aksessuaaride kollektsioonist pärinevaid Vívofit'i vahetusrihmadega nutivõrusid.

Jonathan Adler'i laitmatu viimistlus ja pühendumus ning Garmini suurepärane reputatsioon on parim lahendus meie nõudlikele spordiarmastajatele.

Ole oma eesmärkidest üle

Vívofit 3 hindab ära sinu hetkelise aktiivsuse taseme, seejärel määrab sulle igapäevased eesmärgid. Nagu me märgime verstaposte, nii jälgib Vívofit 3 sinu arenemist ning järk-järgult tõstab nõudmisi sullegi, et sa liiguksid tervislikuma elulaadi poole. Jälgi enda arenemist ning võrdle Maailma Tervise Organisatsiooni soovituslike näitajatega.

Tähelepanekuid Garmin Connect-ist

Vívofit 3 sünkroniseerib automaatselt kõik sinu päevategevused Garmin Connect-i². See on ainus tasuta rakendus, mis õpib sind tundma, et siis pakkuda sisukaid argumente, mis põhinevad tegelikel näitajatel. Ta manitseb sind liikuma kui näeb, et sinu päeva norm ei saa täis praeguse aktiivsuse juures ning hõiskab rõõmust kui oled normi saavutanud. Lisaks saad kasulikke näpunäiteid nagu virtuaalselt treenerilt. Nii et lae alla ja piitsuta end üles. Nüüd sul on igast päevast selgem, kiirem ja parem ülevaade.

¹aktiivse tegevuse aega (Intensity minutes) arvutatakse sinu keskmise aktiivsuse põhjal
²Kui on paaristatud sobiva mobiilse seadmega
³Aktiivsuse jälgimise täpsus

Karbis sisaldub

 • vívofit 3
Kasutusjuhendid ja failid:
Seadme mõõtmed
21mm x 10.5mm
Ekraani mõõtmed
25.5 mm x 10 mm
Kaal
25.5 g
Rihma pikkus
120-175mm (väike) 152-210mm (suur)
Patareid
Kaks CR1632 patareid, kestvus kuni 1 aasta
Patarei kestvus
Kuni 1 aasta
Andmete ülekandmine
Garmin Connect™ tugi
Veekindlus
5 ATM (50m)
Distants
jah
Eesmärkide seadmine
jah
Passiivsushoiatus
jah
Salvestab aktiivsusandmed
jah
Une kestus ja kvaliteet
jah
Sammulugeja
jah
Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta)
jah
Pulsivöö tugi (ANT+)
Jah (lisavarustus)
Pulsil põhinev kalorite arvestus
jah
Automaatne eesmärk (määrabu sulle igapäev uue sammude eesmärgi vastavalt eelmisele päevale)
jah
Liikumisriba (kuvab kella ekraanil vastavat infot, kui olete kaua istunud)
jah